Американська компанія 5.11 відома як виробник якісного одягу і спорядження для активного відпочинку та силових структур (і не тільки). Особливу увагу заслуговують аксесуари для прихованого носіння зброї, яких у компанії вдосталь. Одним з них являється сумка 2-Banger Bag, яку автор огляду нещадно експлуатує вже протягом року.

Сумка купувалась на Амазоні за $47 (був дисконт на модель у кольорі OD Trail), при цьому її базова вартість $55 (в Україні дилери продають її за $86). Ще у $7 обійшлась кобура Condor на велкро. Доставка в Україну через посередників коштувала ще десь $5. Таким чином менш як за $60 вдалось отримати гарний комплект для прихованого носіння зброї.

Сумка 5.11 2-Banger Bag має чотири відділи. Перший – з карабіном та двома сітчастими кишеньками для документів та дріб’язку. Карабін спочатку розсмішив – не очікувалось в сумці за $50 побачити майже іграшковий карабінчик з пластику. Проте на практиці він виявився досить зручним і надійним, а головне – легким. Одна з сітчастих кишеньок виявилась з браком і одразу полізла. При бажанні цей недоробок можна легко виправити проте мені він не заважає.

5.11 2-Banger Bag

Другий відділ – основний. Він має двосторонню систему закривання, що досить зручно. З тильної її сторони на всю поверхню розміщена панель велкро, а з лицьової – резинка прошита на чотири відділення (два для магазинів AR-15, ще два – для пістолетних). Проте використовувати їх можно як завгодно. Там я ношу газовий балончик, мультитул, ліхтарик та додатковий магазин для пістолету. Також в цю кишеню вміщюється повнорозмірний пістолет у кобурі (Glock 17 входить з комфортом), турнікет та рятувальна ковдра.

5.11 2-Banger Bag

Третя кишеня прикрита двома язичками на липучках та розрахована ще на два магазина для AR-15 (замість них там гарно вміщуються вологі та сухі серветки) та має по боках стрічкі для кріплення дріб’язку (я там ношу тактичну ручку на розкладний ніж). Ще одна кишеня схована за сітчастою мембраною на тильній стороні сумки. В ній є невеличка панель велкро, і при бажанні там можна розмістити кобуру для пістолета. Крім того, на плечовому ремені розміщена панель з системою кріплення типу «моллі», що дозволяє розмістити там сумочку для телефону, окулярів та інших речей.

5.11 2-Banger Bag

За рік використання сумка проявила себе відмінно. Вона зручна, не марка (за весь час пралась лише один раз) і дуже міцна. Носити ї можна на плечі, через плече, а при потребі фіксувати додатковим ременем (коли непотрібно він ховається у четвертій кишені). Проте головна особливість цієї сумки – непримітність. Вона виглядає як повсякденна та не привертає уваги правоохоронців.

5.11 2-Banger BagНайбільш постраждала за рік використання змінна підкладка під ремінь

Відео сумки від виробника:

За рік використання сумка показала себе відмінно. Можу сміливо рекомендувати її для власників зброї, кому потрібна непримітна та зручна сумка, а також усі поціновувачам EDC та просто якісних речей.

Сергій Колосков, Gunportal

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 2 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором