37 причин, чому українцям не потрібна зброя

Суперечки щодо легалізації зброї можуть тривати вічно. Це як сперечатись, що ліпше, блондинки чи брюнетки, механічна чи автоматична КПП… Але чомусь, в країнах, де громадянам дозволено вільно володіти зброєю, відсоток злочинів значно нижчий, ніж там, де вогнепали є тільки у злочинців.

Тому  пропонуємо трохи подратувати зброєфобів відмінним зброярським сарказмом:

- У нас в три рази більше вбивств, ніж у США, тому що американці не приділяють належної уваги боротьбі зі зброєю.

- Ми повинні позбутися від усієї вогнепальної зброї, тому що неврівноважений маніяк може почати вбивати в людному місці в будь-яку хвилину, а бажаючі матимуть можливість захиститися від такого маніяка, — параноїки.

- Злочинця можна залити газом, зацарапати ключами до смерті. Але якщо ви в нього будете стріляти з пістолета — він розсердиться і вб’є вас.

- Згвалтована і задушена жінка морально вище жінки з димлячим стволом і мертвим насильником біля її ніг. Хоча насправді …

- Коли стикаєтеся з насильством — не пручався, віддайте злочинцям все що вони хочуть.

- В якості консультанта завжди вибирайте професіонала: автоінженер для двигунів внутрішнього згоряння, кардіохірурга для консультації щодо серцевих захворюваннях, а з питань зброї звертайтеся до думки домогосподарок, журналістів, чиновників і політиків.

- Зразковий сім’янин з красунею дружиною і машиною в кредиті, отримуючи зброя перетворюється на агресивне небезпечне бидло, яке всіх перестріляє.

- Пістолети та гвинтівки не потрібні для захисту держави, саме тому держави мільйонами зберігають їх у себе на складах на випадок війни.

- Наш народ складається з стада агресивних п’яниць-маніяків, які один одного перестріляють при першій можливості, але чомусь відмовляються це робити за допомогою легальних рушниць і гвинтівок.

- Абсолютно ніяк не взаємозалежне те, що всі демократичні правові держави мають у себе широкі гарантії прав громадян на зброю та, те, що всі тоталітарні держави починали з роззброєння свого населення …

- Нашому питущому народу не можна довірити право на володіння пістолетами, але можна дозволити володіти автомобілями, громадянськими правами і рушницями.

- Травматична зброя якою пропонують захищатися на вулицях — настільки ефективна, що не використовується ні в інших країнах, ні силовими відомствами.

- Поліцейські чиновники в країні з найвищим рівнем злочинності в Євразії — найавторитетніші експерти з безпеки населення.

- «Слава Богу, зараз зброя доступно тілька злочинцям» — Н. Усков

- Зброєні лобісти винні в кожному вбивстві з легальної зброї, а зброєні запретітелі ні в чому не винні, голосніше треба було поліцію кликати.

- Надаючи опір злочинцеві Ви заважаєте потім поліції розслідувати Ваше вбивство.

- Зрозуміло, жінки настільки ж рівноправні, як і чоловіки, але жінка зі зброєю — це «мавпа з гранатою», а пропозиції курсів самооборони зі зброєю для них це «гра на страхах».

- Нормальна людина зі зброєю тут же перетворюється на одержимого м’ясника, і настільки ж легко повертається в початковий стан варто тільки прибрати зброю.

- Зброя провокує насильство, саме тому так багато насильства на збройових виставках-розпродажах. (Подібних випадків не зареєстровано у світовій історії)

- Наш народ не вбиває масово один одного з десятків мільйонів одиниць зброї з чорного ринку і легального довгоствольної зброї, але варто з’явитися легальним пістолетів і ось тоді-то все і почнеться!

- Більшості людей можна довіряти. Тому треба заборонити зброю законом, який всі будуть дотримуватися, тому що їм можна довіряти.

- Свобода слова має на увазі володіння газетами, передавачами, комп’ютерами і друкарськими машинками, в той час як самозахист виправдовує тільки використання власних рук і перцевих балончиків.

- Київська Гельсінкська Група — хороша організація, тому що займається захистом певних частин Конституції, а організація «Право на зброю» — погана, бо займається захистом інших частин Конституції.

- Поліція, діючи в групах, стикаючись зі злочинністю, безумовно потребує ємних магазинів. Але громадянам, що потрапляють у халепу поодинці — така розкіш ні до чого.

- Поліцейські ділянки та державні об’єкти охороняються озброєними професіоналами, проте платники податків навіть права на зброю не гідні.

- Громадянам короткоствольну зброю не потрібно, а 10 тисяч нагородних пістолетів що видається людям підносяться над цими приземленими узагальненнями і мирською суєтою.

- Американські психопати розстрілюють з уже легальних у нас дробовиків і гвинтівок людей в зонах, де носіння зброї заборонено? Значить, нашим законослухняним громадянам не можна дозволити володіти пістолетами!

- «Громадянам зброю не потрібно, адже у мене є збройна охорона» — композитор Ілля Пригожин.

- Захищати себе зі зброєю в руках — егоїстично і аморально, а вимагати щоб це робили інші — ні.

- Людство від третьої світової врятувала політика роззброєння Горбачова, а не ядерне стримування.

- Охочі озброюватися — інфантильні безвідповідальні люди. Не те, що особи, повністю перекладають відповідальність за власну безпеку на державу, поліцію і везіння.

- Заради захисту прав людини на життя необхідно позбавити прав власності людини на зброю, яка захищає його життя.

- Заради безпеки дітей в будинку не можна зберігати смертельно небезпечної зброї, але треба зберігати смертельно небезпечні медикаменти.

- Ми за ненасильство, тому ми за насильницьке порушення прав приватної власності інших людей.

- Автомобілі використовуються для комфорту пересування і щорічно тільки в США вбивають більше 30 тисяч чоловік.

- Від лікарських помилок гине близько 100 тисяч осіб на рік. Пістолети використовуються для захисту життів і від нещасних випадків з ними гине по 800 чоловік. Однак порівнювати зброю з іншими явищами не можна, адже зброя покликана вбивати, хоча і робить це багато гірше, ніж авто і медики.

- Противники зброї виступають проти того щоб воно потрапило не в ті руки. «Не ті руки» — у Вас.

Читайте також: 13 правил ведення перестрілки

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 4 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором