Так званий «люботинський стрілець» – колишній афганець. Чоловік, який напередодні вбив двох людей і трьох узяв у заручники, служив там командиром бригади. Після невдалих переговорів його застрелив міліцейський снайпер, повідомляє телеканал ZIK.

Жертвами злочинця стали чоловік, що позичив йому гроші, та майстер, який прийшов міняти замки у будинку. А поранив він нового власника своєї оселі, – йдеться у сюжеті ТСН.

«Хай Бог помилує, який він терорист? Просто його за 11 тисяч виганяли лисі бандити», – так дружина «люботинського стрілка» розповідає про свого чоловіка, колишнього міліціонера та людей, які приходили за грошима.

Ольга каже, що чотири роки тому її вітчим взяв у борг у приватного кредитора 18 тис. доларів під заставу будинку на лікування матері від раку. Сам давно помер, а на початку травня померла і мати.

За цей час родина повернула лише 7 тис. боргу і просила відтермінувати розплату. Кредитор подав на боржників у суд.

«Йому потрібен був будинок. Він сказав: «Я все одно в тебе його заберу». Він мені відкрито каже, що суддя куплена і він дасть грошей і судовим виконацвцям, і міліціонерам», – розповідає дружина «люботинського стрілка» Ольга.

Кредитор зажадав від боржника 11 млн. грн. Суддя позов задовольнила частково.

«Знаю, що я задовольнила частково – він просив 11 млн, а я утримала 800 з чимось тисяч – більше подробиць не пам’ятаю. Вони не оскаржували рішення суду, рішення набрало чинності», – каже суддя Ірина Дем’яненко.

Коли судові виконавці у супроводі кредиторів прийшли виселяти боржників з будинку, колишній господар відкрив вогонь з карабіна.

Від куль загинув кредитор та майстер, що мав міняти замки в оселі, а колезі кредитора, який став новим власником буднику, куля прошила ногу. Він з пораненнями зараз у лікарні. Двоє співробітників заправки та клієнт, яких стрілок понад шести годин тримав у заручниках, у стані стресу, але від шпиталізації відмовилися.

Заправка, де вчора проводилася спецоперація, сьогодні вже працює у звичному режимі. Про коллег, які побували у заручниках, тут нічого не розповідають. Стрілка з одного пострілу знешкодив снайпер.

Це було єдиною можливістю зберегти життя заручникам, вважає очільник Харківської області.

«Це був, на мою думку, єдиний вихід, щоб заручники не постраждали. Вже після того, як злочинець був ліквідований – він ще автоматично здійснив кілька вистрілів, тому що автомат був у нього в руках», – каже Ігор Райнін, глава Харківської облдержадміністрації.

В прокуратурі кажуть, що злочинець брав участь у бойових діях в Афганістані, Чечні та Ізраїлі. Чому вимагав доправити його в самопроголошену «ДНР», невідомо.

Його зв’язку з незаконними збройними формуваннями на Донбасі силовики поки не встановили.

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “«Люботинський стрілець» застрелив свого кредитора” есть комментарии:

Добавить комментарий

6 + 4 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором