Через нестабільну ситуацію Україна наповнилася нелегальною зброєю.

Депутати Київської міської ради звернулися до Верховної Ради з проханням законодавчо врегулювати обіг цивільної зброї в Україні, повідомляє ТСН.

Відповідне рішення було прийнято на пленарному засіданні 28 травня, повідомила прес-служба міськради. Автор проекту рішення, заступник міського голови-секретар Київради Олексій Резніков зазначив, що на законодавчому рівні це питання й досі не врегульовано – є тільки інструкція Міністерства внутрішніх справ. Разом із цим обіг цивільної вогнепальної зброї законодавчо врегульовано у всіх країнах Європи та у більшості пострадянських країн.

«Через нестабільну ситуацію, яка склалась на території України, питання безпеки в місті Києві дуже важливе. Ні для кого не таємниця, що статистична кількість правопорушень з використанням зброї збільшилась, а закону, який би врегулював використання цивільної зброї, немає, хоча вона відноситься до категорії власності. Питання наявності зброї на руках в людей – факт, але ми заплющуємо на це очі. Коли зовнішній ворог розумітиме, що в нас, по суті, є резервістська армія, то вже сто разів подумає, перш ніж йти до нас зі зброєю» – зазначив Резніков.

Секретар Київради додав, що наразі, коли держава перебуває в стані неоголошеної війни і країна стрімко наповнюється нелегальною зброєю, вчиняються сотні злочинів з її використанням, законослухняні громадяни залишаються фактично беззахисними. «У зв’язку з цим, сьогодні громадяни України з метою захисту свого життя та життя своїх близьких, реалізації права, гарантованого їм Конституцією, вимушені придбавати нелегальну зброю. Законодавча неврегульованість обігу цивільної зброї по суті примушує законослухняних громадян порушувати закон», – резюмував Резніков.

На думку депутатів Київради, закон про зброю повинен вирішувати головне завдання – чітко встановити порядок придбання, володіння, зберігання та застосування зброї.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором