Депутати Луцької міськради підтримують закон про зброю.

Луцькі депутати пропонують законодавчо врегулювати обіг вогнепальної зброї в Україні шляхом прийняття закону «Про цивільну зброю і боєприпаси», повідомляє ar.volyn.ua.

Рішення про направлення відповідного звернення до Президента, Голови верховної ради та прем’єр-міністра депутати міської ради прийняли 28 травня.

Подібні рішення раніше винесли у Черкаській, Львівській та Київській міських радах. Закон пропонує дещо «спростити» умови отримання вогнепальної зброї з одночасним посиленням відповідальності за її володіння.

«Незважаючи на велику кількість зброї в обігу питання неврегульоване… Чинні закони фактично дублюють норми радянського законодавства», – зазначив депутат Віктор Ящук.

Значною проблемою є відсутність єдиної класифікації зброї, недостатню відповідальність за незаконне володіння зброєю, нема єдиної класифікації.

За словами депутата, брак правової бази не дозволяє громадянам ефективно реалізувати право на захист. Прийняття закону посилить відповідальність за перебування зброї у нелегальному обігу. Також в законі описано правила використання, обліку та використання вогнепальної зброї.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

7 + 6 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором