Не надаючи громадянам легальний шлях купівлі зброї, в Україні стимулюється попит на чорному ринку.

Про це в ході безстрокового телемарафону «Україна понад усе» в ефірі «5 каналу» повідомив голова наглядової ради «Української асоціації власників зброї» Георгій Учайкін.

«Не надаючи нашим громадянам легальний шлях купівлі зброї під наглядом держави після певного навчання, ми фактично підштовхуємо їх на нелегальний ринок, збуджуючи попит на нелегальну зброю», – зазначив він.

На питання журналістів, чи не вплине легалізація зброї на і без того високий рівень криміналу в Україні, Учайкін відповів: «Сьогодні користуватись зброєю наліво й направо, розмахуючи нею, можуть тільки злочинці або люди, які володіють нелегальною зброєю. 2,5 млн одиниць легальної мисливської зброї і 1,5 млн легальних власників зброї в Україні демонструють просто дивовижну чемність. Ми не можемо навіть оперувати статистикою – бо її не існує, – яка б свідчила про те, що легальна зброя використовується під час здійснення злочинів. Для цього існує нелегальна».

З його слів, сьогодні держава має «враховувати вимоги часу і розуміти, що в бажанні людини озброїтись лежить важливий первинний інстинкт самозбереження». «Тобто сьогодні українці відчувають багато небезпек. І вони хочуть бути певними того, що зможуть захистити себе, власну родину і не очікувати на час реагування профільного відомства – коли там приїде та міліція», – додав експерт.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 2 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором