Трьох осіб, затриманих в районі метро “Арсенальна” у середу, 10 червня, відпустили. Речник МВС Артем Шевченко телефоном сказав Громадському, що чув про це, але підкреслив, що одному із затриманих таки буде вручено повідомлення про підозру за непокору міліції (ч.2 ст. 342 КК України).

Нагадаємо, що затриманим інкримінували створення конвертаційного центру.Також Шевченко заявив, що це рішення не залежало від міліції, оскільки справою займається Прокуратура міста Києва.

За словами голови МВС Арсена Авакова, затримання із застосуванням зброї в центрі міста на вулиці зі жвавим трафіком було “необхідним”.

“Стрельба в центре города, по колесам пытавшегося скрыться автомобиля — крайняя мера, но сегодня она была необходима (…) Да, с применением оружия и с силовыми действиями — но иного, для обнаглевшего криминалитета — не будет!”, — написав він у Facebook.

І додав: “Правильное задержание, четкое. Урок казнокрадам и дерзким «быкам», крутящимся возле решал с большими деньгами, украденными у государства. Деньги в бюджет, мошенников — в тюрьму!”

При цьому підкреслимо, що жодному з трьох нині відпущених затриманих так і не була пред’явлена підозра.

Нагадаємо, як відбувалося затримання:

І після такого «проФФєсіоналізму», МВС пропонує українцям покладатися на їхнє відомство у питаннях власної безпеки…

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.


2 + 8 =