З військової частини Рівненського гарнізону намагалися винести штатну зброю. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Військова прокуратура Рівненського гарнізону внесла до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, викрадення зброї, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

У ніч на 15 червня 2015 року до військової прокуратури Рівненського гарнізону надійшла інформація про відсутність в приміщенні складу зберігання стрілецької зброї однієї з військових частин штатної зброї – автомату АК-74 та багнет-ножу до нього. Внаслідок цілеспрямованих дій військові прокурори протягом доби встановили місцезнаходження автомату АК-74 калібру 5,45 мм та двох багнет-ножів до автомату.
Як повідомив військовий прокурор Рівненського гарнізону полковник юстиції В.Волик, зброю було приховано та підготовлено до виносу за межі території військової частини. Встановлюється коло винних осіб. Досудове розслідування триває.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

1 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором