ПАТ «Завод «Маяк» – провідне підприємство в Україні. Воно забезпечене високоточним унікальним обладнанням та сучасними технологіями, що спеціалізується на розробці та виготовленні стрілецької зброї та її складових компонентів, ремонту та модернізації військової техніки, а також виробництві апаратури мовного оповіщення при аварійних ситуаціях військових, цивільних літаків та гелікоптерів.

З 2008 року, крім апаратури магнітного запису для бойових літаків та гелікоптерів, на яких спеціалізувався завод, було розпочато виробництво стрілецької зброї та обладнання до неї.

Підприємство розробило технічну документацію та освоїло виробництво перших вітчизняних кулеметів.

З 2008 року по 01.04.2012 року виготовлено 1752 шт., піхотних та танкових кулеметів калібру 7,62 мм.

Крім того розроблено та виготовлено спеціального обладнання (станки для встановлення кулеметів на бронетехніку), для ведення бойових дій по наземних та повітряних цілях, на загальну суму 58 000000,00 млн.грн.

Для розвитку виробництва стрілецької зброї в Україні в планах заводу розробка і впровадження в виробництво всієї лінійки стрілецької зброї, від пістолета до крупнокаліберних кулеметів та стволів до них.

Проведена модернізація автоматів АКМ в кількості 20 000 шт.

Сьогодні підприємство працює над модернізацією всієї лінійки автоматів Калашникова під сучасні оптичні і коліматорні приціли, та приціли нічного бачення в тому числі.

Так в 2012 році завершено розробку пістолетів марки “Маяк” Р-60 калібром 9 мм, штурмових гвинтівок калібру 5,45/5,56/7,62 мм. та снайперських гвинтівок калібру 308 та 338. В подальшій перспективі освоєння та виробництво легких кулеметів.

На протязі останніх 3 років відбулось технічне переозброєння підприємства з метою підвищення техніко-економічного рівня виробництва, на основі впровадження передової техніки та технології, механізації і автоматизації виробництва, модернізації та заміни застарілого і фізично зношеного устаткування новим, більш продуктивним, на що було затрачено понад 20 млн. гривень.

Контакти:

ПАТ «Завод «Маяк»
04073, м. Київ, пр-т Московський, 8
Тел./факс: (044) 461-81-07
e-mail: zavod@mayak.com.ua
web: www.mayak.com.ua

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.


4 + 8 =