Необхідно прийняти закон про зброю та надати цивільним особам право на її носіння.

Єдиний спосіб врегулювання проблеми великої кількості нелегальної зброї, що знаходиться в обігу на території України – прийняття закону про зброю та надання цивільним особам права на її носіння, вважає депутат. Таку думку висловив народний депутат України Борис Філатов в прямому ефірі телеканалу «112», повідомляє УНІАН.

На думку нардепа, питанням нелегальної зброї потрібно займатися на законодавчому рівні і надати цивільним особам право на її носіння.

«Закон про зброю (законопроект №1135-1 – ред..) вже давно припадає пилюкою у Верховній Раді. Але в учасників коаліції немає політичної волі прийняти той факт, що якщо ми хочемо узаконити обіг зброї – ми повинні дати цивільним особам можливість отримати зброю. З іншого боку, ту незаконну зброю, яка знаходиться на руках, потрібно намагатися вилучити через амністію, введення в кримінальне законодавство інших механізмів. Цим питанням потрібно займатися на законодавчому рівні. Я повністю підтримую те, що ми повинні внести зміни в Конституцію і прийняти відповідний закон «про цивільну зброю населення», – сказав Філатов.

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

1 + 8 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором