У що одягнуті та чим озброєні українські копи?

Патрульна поліція у Києві почала роботу 4 липня. Відтепер на вулиці столиці щоденно виходитимуть 200 автомобільних екіпажів та 100 піших патрулів.

Українські поліцейські тепер нагадуватимуть своїх колег з США – у них буде чорна форма та залізні жетони, а на грудях буде нашивка із прізвищем.

Новий формений одяг презентували у Міністерстві внутрішніх справ самі майбутні працівники нової патрульної служби. Форма 5.11 майже не мнеться, крім того – вона має водовідштовхувальні властивості. Літній комплект форми включатиме в себе пару головних уборів – фуражку і бейсболку. У зимовий комплект форменого одягу увійдуть куртки і в’язані шапочки.

Амуніція нового поліцейського складатиметься з пістолета «Форт-17», спеціальної кишені для двох магазинів до нього, а також гумового кийка.

Закупівлю форменого одягу для нових українських поліцейських з власної ініціативи і виключно за власні кошти здійснили Сполучені Штати Америки. Угода про співробітництво між Україною та США була підписана 18 березня цього року.

Одяг американський, а от зброя вітчизняна. Пістолет «Форт-17» калібру 9 mm Makarov  виробництва Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України став сучасною модифікацією пістолету «Форт-12».

Полегшена, моноблокова, нероздільна рамка, виготовлена з високоякісного полімеру, дозволяє зберегти вогневу міць пістолету зі зниженням його маси. У нижній передній частині рамки розміщено елементи кріплення у вигляді планки Пікатінні, що дозволяють встановити лазерний цілевказівник та тактичний ліхтар.

Цивільні особи мають змогу і собі придбати поліцейський пістолет «Форт», щоправда у версії під гумові кулі. Як отримати дозвіл на травматичну зброю читайте ТУТ.

На форменому одязі нових поліцейських передбачена можливість кріплення індивідуального жетона поліцейського, а також нагрудної відеокамери. Вона дає можливість вести запис інформації як в режимі відео, так і в режимі запису аудіо. Крім того, оснащення поліцейського включає GPS-обладнання, що дає змогу відслідковувати переміщення нарядів та оперативно ними керувати.

Відеокамера працюватиме під час спілкування працівника поліції із громадянином, якого повідомлятимуть про здійснення запису, а також попереджатимуть про незаконність дачі хабарів.

 

 

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

1 + 7 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором