Після сумнозвісних подій 11 липня у Мукачеві, де було вбито та поранено представників Правого Сектору, члени організації та їх прихильники вийшли на акції протесту. Першою акцією став учорашній збір о 20-00 на вулиці Банковій у Києві. Багато людей лишились на ночівлю під адміністрацією президента з вимогами, головними з яких є: арешт кримінального авторитету і по сумісництву депутата Верховної ради Ланьо, відставка міністра Авакова та чесне розслідування інциденту, що спричинив загибель людей.

Сьогодні на 12-00 дня оголошений новий збір на Банковій, який обіцяють зробити безстроковим. Окрім Києва, члени та прихильники Правого Сектора пікетують і в інших містах. Проте одними пікетами не обходиться. Так, на в’їзді в Київ зі сторони метро Академмістечко з’явився блокпост, чергові якого хочуть завадити приїзду до столиці силовиків для розгону активістів.

Багато людей вирушили на допомогу членам Правого Сектору до Мукачево, проте силовики всіляко заважають їм. Так, наразі заблоковані усі тренувальні бази ПС у Західній Україні. У соціальних мережах повідомляють, що з різних міст до Києва прямують члени ПС та їх прихильники. Так, лише з Харкова організованою колоною рухаються 15 автобусів з активістами.

Про підтримку Правому Сектору оголосили багато добровольчих батальйонів.

Наразі члени Правого Сектору, які брали участь у вчорашній стрілянині переховуються у горах. Вони погодились скласти зброю тільки за наказом Дмитра Яроша, котрий, до речі, уже прибув в Мукачево для перемовин.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 8 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором