На КП «Березове» затримано «КамАЗ» з боєприпасами та військового РФ, пише Українська Правда.

25 липня вночі співробітники Державної прикордонної служби України на контрольному посту «Березове» (Донецька обл.) затримали «КамАЗ» з боєприпасами, в якому перебували кадровий військовий Збройних сил Російської Федерації та представник незаконних збройних формувань. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

«Близько 22.00 25 липня співробітники Держприкордонслужби на контрольному посту «Березове» (Донецька область) затримали «КамАЗ», битком набитий боєприпасами. Транспортним засобом, що заїхав на контрольний пост з території тимчасово непідконтрольній Україні, рухалися двоє осіб у військовій формі», – йдеться у повідомленні.

Прес-служба зазначає, що затримавши машину прикордонники попередньо з’ясували, що один з чоловіків кадровий військовий ВС РФ у званні «майор», а інший належить до незаконних збройних формувань.

У «КамАЗі» правоохоронці виявили ящики з великою кількістю патронів різного калібру. Зокрема в них були гранати Ф-1, набої різного калібру та постріли до РПГ-7в.

4 3 2 1

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 5 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором