Вчора, 28 липня,  чоловік похилого віку стріляв у молодиків, що його пограбували.

Інцидент відбувся близько першої години ночі поблизу перехрестя вулиць Ільїна-Чехова в місті Черкаси, повідомляє портал Вголос.

Інформація про нічний інцидент з’явилася на черкаському форумі. Згодом у її підтвердили і у прес-службі міліції.

Як розповіли в міліції, 72-річний пенсіонер повертався додому пізно вночі. Його перестріли двоє чоловіків і відібрали барсетку. Одному з грабіжників було 35 років, іншому – 45. Дід просив повернути вкрадену річ, однак грабіжники на таке прохання не відреагували.

Узявши вдома мисливську рушницю, чоловік підійшов до своїх кривдників, що всілися неподалік, розпиваючи спиртні напої за вкрадені кошти, і вистрелив у них. Окрім двох грабіжників, у компанії було ще двоє людей. Один із постраждалих загинув у авто швидкої допомоги, ще одного госпіталізували.

Стрілка затримали майже одразу. У міліції відкрили кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство». За неперевіреною інформацією, старий виявився колишнім ДАІвцем.

Цей випадок укотре доводить, що заборона на приховане носіння короткоствольної зброї – шлях помилковий. Також досить показово, що колишній міліціянт зовсім не довіряє правоохоронним органам, адже вирішив боротися із злочинністю самотужки.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “У Черкасах дідусь розстріляв грабіжників” есть комментарии:

  1. Дед молодец!!! Дать ему условный срок года на 2-3..
    Только так надо бороться с отморозками.

Добавить комментарий

2 + 8 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором