Доки українці очікують на прийняття закону про зброю, американці роблять зброярський шопінг.

Американці дуже уважно ставляться до свого часу та зручностей, тому активно використовують покупки онлайн. Через Інтернет вони купують не лише звичні побудові речі, а й вогнепальну зброю.

Українська стрілецька асоціація запропонувала ознайомитись з тим, як відбувається цей процес.

1. Обравши сайт, який продає зброю, Ви оформлюєте замовлення, як на будь-який інший товар. Ніяких оформлень чи перевірок.

2. Вашу посилку доставляють в найближчий від Вас збройний магазин, або той магазин, який Ви оберете. Ця послуга коштує 20 – 40 доларів. Саму зброю не доставляють додому, аби уникнути потрапляння її до людей без ліцензії, проте Ви можете замовити прямо додому набої до неї та всі необхідні аксесуари.

Читайте також: Американцы не будут вооружать мусульман

3. В зручний для Вас час Ви приходите в магазин, де перевіряють Вашу ліцензію, що займає 5 хвилин та отримуєте своє замовлення.

Серед переваг онлайн покупок, не лише зручність, а й економія – навіть з послугами магазину вартість зброї виходить суттєво нижчою. Крім того онлайн магазини зазвичай мають набагато кращий асортимент.

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 9 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором