В Адміністрації президента заявили, що не змогли вкластися в термін розгляду питання про право громадян на захист.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник глави Адміністрації президента, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків.

«Сьогодні ми повинні були розмістити відповідь на першу петицію. Петиція набрала 25 тис. голосів 4.09. 08.09 ми перевели її в статус «на розгляді». Протягом 10 днів ми повинні були опублікувати відповідь, тобто 22.09.

Змушений констатувати, що внутрішні процеси не спрацювали і зобов’язання не виконано. Треба вміти визнавати помилки і працювати над їхнім виправленням. Особисто прошу вибачення у всіх, хто підписав петицію, за затримку із відповіддю», – написав Шимків.

Читайте також: Гражданином человека делает не только паспорт, – Учайкин

Нагадаємо, петиція про право на захист першою зібрала необхідних 25 тисяч підписів. В Адміністрації президента пообіцяли за 10 днів її розглянути, однак обіцянку не виконали.

У свою чергу президент України Петро Порошенко вже висловився негативно щодо бажання українців «ходити по вулицях зі зброєю».

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 6 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором