Gunportal продовжує поширювати інформацію про зброярські традиції країн світу.

Сьогодні увазі читачів пропонуємо ознайомлення з естонським досвідом володіння зброєю, опубліковане Українською стрілецькою асоціацією.

Не секрет, що в більшості жартів мешканці Естонії зображаються дуже повільними. В реальності ж Естонія – одна з найбільш просунутих країн планети: громадяни використовують електронні паспорти, голосують, перераховують податки і взаємодіють з держслужбами через інтернет, а також не платять за проїзд у міському транспорті Талліна.

Також у Естонії легалізовано короткоствольну зброю, зброярське законодавство, ліберальніше за українське, а на руках у мільйона жителів цієї невеликої країни знаходиться понад 150 тисяч одиниць зброї.

Читайте також: Закордонний досвід: молдовани та зброя

З 2001 року повнолітні громадяни країни можуть купувати, зберігати і приховано носити пістолети. Для цього треба пройти стрілецькі курси, за результатами яких буде видана ліцензія (втім, вона може бути відкликана через правопорушеня).

Колекціонерам також доступно володіння бойовою зброєю. Правда, якщо громадянин має більше восьми пістолетів і гвинтівок, йому доведеться організувати вдома зброярську кімнату, оснащену сигналізацією.

Читайте також: Закордонний досвід: австрійці та зброя

Після легалізації зброї рівень вбивств скоротився в п’ять разів, а штат поліції був скорочений удвічі.

От і виникає питання, то хто ж після цього гальмує?

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “Закордонний досвід: естонці та зброя” есть комментарии:

  1. Для того чтоб разрешать ношение оружия,-Наш народ должен быть намного терпеливее,уравновешенней,толерантней.А пока в Украине народу много агрессивного,неадекватного и непредсказуемого в своих действиях-Нельзя разрешать (легализовать)ношение оружия,Просто поперестреляют друг-друга из-за любой мелочи,замечания и т д

    1. Чего это еще молдаване до сих пор не перестреляли друг друга…?

Добавить комментарий

9 + 9 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором