ІСТОРІЯ КЛУБУ

Спортивний стрілецький клуб «Практика» створено у 2009 році групою однодумців – прихильників практичної стрільби з гладкоствольної рушниці.

Протягом 2011-2014 років розпочали діяльність регіональні відділення та представництва у Одесі, Дніпропетровську та Кременчуку. На даний час постійно діють регіональні відділення Клубу у м. Києві, Одесі та Дніпропетровську.

Стрільці СК «Практика» п’ять разів поспіль здобули звання чемпіонів України з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці у класі «стандарт-мануал» (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 рр.) та тричі у стандартному класі (2011, 2012, 2013 рр.).

ДІЯЛЬНІСТЬ КЛУБУ

Основними формами діяльності клубу є організація спортивних змагань та спортивних  тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих курсів, семінарів та майтер-класів як зі спортивної стрільби, так і з самооборони із зброєю.

Київське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі.

Крім того, з травня 2014 року у Київському регіональному відділенні запроваджено спеціалізовані семінари «Власник зброї» (навчальний семінар базового рівня для нових власників зброї), «Дробовик для дому» (семінар з питань самооборони зі зброєю в умовах помешкання) та «Дробовик-хардкор» (інтенсивний тренінг-семінар рівня «експерт»).

Усі заходи Київського регіонального відділення СК «Практика» проводяться відповідно до календаря.

У Одеському регіональному відділенні проводяться регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі.

Крім того, на базі Одеського регіонального відділення створено Центр стрілецької підготовки, який проводить спеціалізовані стрілецькі курси рівнів «стрілець», «майстер» та «експерт».

Новостворене Дніпропетровське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби під керівництвом головного тренера СК «Практика» Загурного Ігоря.

Окремим напрямком діяльності є співробітництво із ЗМІ, одним з прикладів якого стала організація постійних освітніх курсів з вивчення базових навичок поводження з рушницею та карабіном для журналістів.
УСТРІЙ КЛУБУ

Основною структурною ланкою стали регіональні відділення, які очолюються виборними керівниками. Керівник відділення призначається правлінням тільки один раз — у новостворених відділеннях. Регіональні відділення вільні у виборі та реалізації основних напрямків своєї діяльності у межах загальної стратегії розвитку клубу, мають фінансову самостійність, але зобов’язані дотримуватися загальної політики та загальних правил діяльності клубу.

Загальне керівництво клубом покладене на президента, віце-президентів та правління. До складу правління входять: керівництво клубу, керівники регіональних відділень, головний тренер та голова первинної суддівської колегії.

Вищим органом клубу, якому підзвітні усі службові особи клубу, є конференція, у якій приймають участь дійсні члени клубу. Конференції проводяться у офф-лайновому та он-лайновому режимах.

Основними документами, які регламентують ключові питання діяльності клубу є його Конституція та Статут. Ключові питання діяльності клубу регламентуються окремими положеннями.
ЧЛЕНСТВО У КЛУБІ

Членство в СК «Практика» з січня 2014 року є відкритим для усіх бажаючих власників зброї. Основними умовами набуття членства є наявність рекомендації до вступу від двох дійсних членів клубу та проходження шестимісячного іспитового терміну в статусі кандидата. По закінченню іспитового терміну кандидат в члени клубу проходить кваліфікаційний іспит.

Вступ до СК «Практика» здійснюється через керівника відповідного регіонального відділення. В разі відсутності відділення в регіоні, питання вступу вирішується президентом клубу.

Докладніше про членство у СК «Практика» в Положенні «Про членство».

СК «Практика» — це більше ніж звичайний спортивний клуб. Це об’єднання людей, близьких за духом та світоглядом, які згуртовані спільним захопленням.


КОНТАКТИ

Президент СК «Практика»
Збаранський Владислав
тел. 067 632 23 13
practica.ukr@gmail.com

Київське регіональне відділення:
Педченко Віталій
тел. 050 341 05 67
practica.kiev@gmail.com

Одеське регіональне віддлення:
Митрофанов Артем
Тел. 098 053 23 25
practica.odessa@gmail.com

Дніпропетровське регіональне відділення:
Загурний Ігор
тел. 096 780 71 88
practica.dp@gmail.com

Сайт: practica.org.ua

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором