Відповідаючи на різноманітні питання телеканалу 112 Україна, Володимир Гройсман розказав і про своє ставлення до зброярської петиції.

«Як громадянин України, я вважаю, що люди хочуть отримати доступ до зброї для того, щоб більше себе захистити, я це розумію, особливо в такий важкий час.

Але думаю, що це більше виклик не особистому володінню зброєю, а це виклик правоохоронній системі, яка має бути більш ефективною, щоб захистити людину в її правах і забезпечити відповідний спокій.

Я думаю, що і нова поліція, яка з’являється на вулицях українських міст, і комплексна реформа правоохоронної системи дасть можливість забезпечити цей спокій, в такий надзвичайно важкий період, коли багато незаконної зброї знаходиться у людей на руках, на превеликий жаль.

Тому, можливо, це питання потрібно розглядати, але трішки пізніше, можливо, через декілька років. Сьогодні, на мій погляд, це дуже ризикований крок, оскільки багато, можливо, недобросовісних кандидатів на володіння зброєю зможуть отримати такий інструмент, для того, щоб володіти законно зброєю і потім використовувати, можливо, її якось по-іншому.

Громадяни багатьох країн світу, мають право на володіння і носіння зброї, і я думаю, що це питання можливо розглядати в Україні, але, напевно, трошки пізніше.»

(Коментар Володимира Гройсмана стосовно зброї починається з 9:25)

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “Гройсман висловився щодо збройного питання” есть комментарии:

  1. Короче так (а-ля Гройсман) : я понимаю, что люди напуганы. И я понимаю, что они хотят покоя. Но: кому то же нужно их безнаказанно грабить, не так ли? Да так, чтобы в случае чего не схлопотать, Боже упаси, пулю за свои «заслуги». К тому же в олигархическом государстве, коим сейчас является Украина-единственная роль населения, которая ему позволена, это быль терпилами, лохами и откровенным быдлом. А быдло не имеет даже по определению никаких прав, кроме стоять и не трепыхаться. Просто того, что не имеют в заначке миллиарда баксов. Поэтому даже по определению ОРУЖИЕ БЫДЛУ ИМЕТЬ НЕ ПОЛОЖЕНО. Просто потому, что оно чернь и быдло! По определению. Вот и весь сказ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.


8 + 3 =