27 жовтня відбудеться відкрите засідання робочої групи Конституційної комісії з прав людини, пише УАВЗ.

Асоціація повідомляє про довгоочікуваний прогрес у розгляді першої петиції до Президента України, петиції «Законодавчо затвердити право громадян України на захист».

27 жовтня о 10 ранку, в першому корпусі Києво-Могилянської академії, в аудиторії 301 відбудеться відкрите засідання робочої групи Конституційної Комісії з прав людини, котре буде повністю присвячене розгляду змін до Конституції, до яких закликає петиція.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко уповноважив голову Конституційної КомісіїВолодимира Гройсмана залучити до роботи над змінами до Конституції, про які йдеться у петиції, голову наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгія Учайкіна, як ініціатора петиції, а також представників громад, вчених-конституціоналістів і юристів.

27 жовтня відбудеться вкрай важлива подія – вперше на офіційному державному рівні буде відкрито публічне обговорення реакції на пряме звернення громадян до української влади.

Українська асоціація власників зброї повідомляє, що надасть всю інформацію, яка була підготовлена спеціально для цього заходу і висвітлить результати всеукраїнського соцопитування, проведеного центром SPHERA на замовлення УАВЗ.

Робоча група Конституційної Комісії представить різні погляди на зазначені в Петиції питання, що, сподіваємося, стане початком формування нових цивілізованих правових відносин у державі.

До сьогодні в Україні ще не було настільки кваліфікованої і водночас відкритої дискусії з питання права громадян на збройний захист свого життя, власності і територіальної цілісності України.

Представники ЗМІ мають змогу долучитися до цієї події. Вхід вільний.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.


5 + 4 =