Виробництво боєприпасів планується запустити на потужностях київського підприємства «Артем», повідомляє voenprom.info.
Державний концерн «Укроборонпром», що поєднує головні оборонні підприємства країни, в 2016 році має намір запустити виробництво боєприпасів різних калібрів, а також вирішити проблему з поставками двигунів для виробленої бронетехніки, налагодивши їх серійне виробництво на українських підприємствах.
1450911875_zmd0leacxdk

Про це повідомив гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов в ході прес-конференції за підсумками роботи концерну в 2015 році.

Зокрема, згідно з інформацією керівництва концерну, виробництво двигунів планується запустити на Заводі ім. Малишева і Харківському конструкторському бюро з двигунобудування. Виробництво боєприпасів планується запустити на потужностях київського підприємства «Артем». Там же концерн має намір розмістити виробництво по комплектації вибуховими речовинами бойових частин ракет і боєприпасів.

Також у планах на 2016 рік — модернізація виробничих потужностей Харківського конструкторського бюро ім. Морозова і Заводу ім. Малишева для серійного виробництва танків БМ «Оплот» і деталей для бронетехніки, зокрема, ходової частини і трансмісії для бронемашин «Дозор» і БТР-4.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “В Києві планують виробляти боєприпаси” есть комментарии:

  1. Производство боеприпасов в центре Киева — от большого ума .

Добавить комментарий

1 + 6 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором