Запуск будівництва нового патронного заводу в Україні планується вже цього року. Про це заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов. За його словами, роботи щодо створення об’єкту тривають за графіком, і єдиним фактором, який може його порушити, є фінансування проекту.

патроны

«Ми вже звернулися до відповідних органів державної влади і повідомили, що всі роботи, які були в компетенції Укроборонпрому, завершені. І ми готові до реалізації вже безпосередньо будівельної частини», — наголосив Романов.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо місця розташування, він сказав, що завод розташовуватиметься «у Центральній Україні».

«Ми вже розглядали виробничі площадки, вони нами вже визначені. З проектантами, постачальниками обладнання вся робота проведена, тобто питання стоїть лише за фінансуванням», — підкреслив керівник Укроборонпрому.

На сьогоднішній день в Україні немає достатніх потужностей, щоб забезпечити внутрішній попит у набоях. Найбільший завод по виготовленню набоїв правцював у Луганську. Наразі набої для гладкоствольних рушниць виробляють у м. Шостка Сумської обл., на підприємстві «Тахо» у Херсоні, а набої для пістолетів на нарізних рушниць на заводі Форт у Вінницькій. Але їх потужності дуже обмежені і спрямовані на потреби МВС та цивільного ринку.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “В Україні побудують новий завод по виробництву набоїв” есть комментарии:

  1. Имхо но Таховские патроны — УГ.
    Дробь и картечь бывают что и ничего…грёбаная лотерея.
    Болид и ПП-12 ещё так-сяк да и то для стрельбища…на серьёзную охоту я бы их не брал.
    Все давно перешли на импортные пули.

  2. Ага, покажите мне хоть один патрон «Форт» в оружейном магазине. Луганских, кстати, тоже ни разу не видел.

    1. Я видел Луганские, пульки на пневматику 4.5 калибр, Люман называются

Добавить комментарий

9 + 6 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором