Міністр оборони України Степан Полторак нагородив зброєю прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, кількох міністрів, секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) та кількох нардепів, свідчать витяги з відповідних наказів Міноборони.

Thompson_1928_1

 Пістолет-кулемет Томпсон зразка 1928 року

Згідно з документами, які опублікувала у Facebook журналістка ICTV Христина Малазонія, Яценюка зброєю було нагороджено у травні 2015 року «за визначні заслуги у забезпеченні обороноздатності країни, зміцненні нацбезпеки, зразкове виконання службового обов’язку та виявлені високий професіоналізм, честь і доблесть».

Голові уряду було подаровано пістолет-кулемет Томпсон зразка 1928 року та 203 патрони. Це улюблена зброя американських гангстерів початку минулого сторіччя, яка коштувала 11 200 грн, зазначає «Українська правда».

Міністри юстиції і внутрішніх справ – Павло Петренко і Арсен Аваков – також отримали нагородну зброю – кольти М1911, та 84 і 140 патронів відповідно.

Також були нагороджені помічник президента України Олексій Горащенков (7.63 мм пістолет МАУЗЕР К-96 та 73 патрони), голова Державної Казначейської служби Тетяна Слюз (5,45 мм пістолет ПСМ та 8 патронів), Секретар РНБО Олександр Турчинов (7,63 мм пістолет МАУЗЕР К-96 та 105 патронів).

Окрім того Полторак нагородив себе одним з найкращих пістолетів в світі Glock 19 в комплекті з 103 патронами.

Зброю також отримали нардепи: Ігор Кононенко (9 мм ФОРТ та 15 патронів), Ігор Котвіцький (11.43 мм пістолет Кольт М1911 та 7 патронів), Сергій Куніцин (7,62 мм пістолет ТТ та 8 патронів), Іван Мирний (9 мм автоматичний пістолет АПС та 20 патронів).

Ось так озброюються за кошти платників податків ті, хто забороняє нам зброю для самозахисту.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

1 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором