Згідно закону 10 000 озброєних і добре навчених громадян зможуть швидко підключитися до боротьби від московської навали
Литва не дасть Кремлю заскочити себе зненацька
Литва не дасть Кремлю заскочити себе зненацька

Парламент Литовської республіки схвалив закон, за яким члени Союзу стрільців і вояків добровольчих сил здобували право купувати і зберігати вдома напівавтоматичну зброю та боєприпаси, зазначають Патріоти України.

У разі російського вторгнення стрілки і добровольці зможуть чинити організований збройний опір у складі збройних сил країни. Право на придбання і зберігання напівавтоматичної зброї матимуть воєнізовані цивільні компанії, їх члени та резервісти армії.

У Союзі стрільців нараховується більше 10 000 чоловік. За поправки, що дають право купувати зброю категорій B і C, проголосували 60 депутатів, проти були 7, 28 — утрималися.

«При оповіщенні мобілізації ці люди будуть вже зі зброєю в руках, щоб використовувати її для захисту держави», — зазначив ініціатор поправок до закону про зброю та боєприпаси керівник парламентського комітету з державної безпеки та оборони Артурас Паулаускас. Своїм стрільцям купувати зброю дозволяє Норвегія, а Естонія, Данія та Швеція дозволять зберігати зброю вдома і військовим.

Стрілецька зброя, віднесене до категорії «А» — автомати, кулемети, гранатомети, залишається виключно в користуванні армії. «Тому бажаю стрільцям відповідально виконувати цей закон і не забувати, що зброя створено для оборони країни», — підсумував Паулаускас. Відразу після цього політики заговорили і про необхідність дозволу мати зброю цивільному населенню.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 3 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором