Міністерство оборони України оголошує збір фотографій за проектом «Армія. Друге народження». Мета ініціативи — дослідити, як відбувалося відродження української армії, та оцінити його досягнення через фотографії очевидців.

«Останні три роки стали яскравим прикладом об’єднання нації навколо спільної мети, яка відкрила шлях до оновлення армії. Ми розпочинаємо цей фотопроект з бажанням побачити відродження українського війська через фотоспогади свідків та безпосередніх учасників подій», — коментує начальник Управління комунікацій та преси Міноборони України Оксана Гаврилюк.

Фотоконкурс МОУ

До 4 липня 2016 року завантажувати свої роботи на сайті проекту newarmy.in.ua можуть усі бажаючі, а вже 24 серпня найкращі роботи будуть презентовані на великій виставці з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Щоби взяти участь у фотопроекті, учасникам необхідно завантажити фото, які висвітлюватимуть, з чого почалось відродження армії, як воно відбувалось і в чому проявляється відродження армії. З детальними вимогами до робіт можна ознайомитись на сайті проекту. Обрані роботи стануть частиною фотовиставки «Армія. Друге народження», а також увійдуть до друкованого видання, презентація якого відбудеться під час урочистого відкриття виставки.

Проект Міноборони не обмежиться виставковою залою. Окрім експозиції фотохроніки оновлення українських Збройних Сил, організатори планують провести цикл дискусій на тему «Відродження армії», до яких будуть запрошені професійні військові, громадські діячі, соціологи, вчені та письменники.

Одночасно із запуском проекту в Міноборони розпочне роботу професійна фотослужба. Її діяльність передбачатиме низку заходів, зокрема підготовку спеціалістів для професійної роботи з фотоматеріалами відомства, а також надання якісних фотографій журналістам та іншим зацікавленим особам. Першим кроком у цьому напрямі можна назвати створення офіційної сторінки Міністерства оборони України на фото ресурсі Flickr.

Фотобанк міністерства створено за прикладом силових відомств більшості провідних країн світу. Його переваги — зручний пошук необхідних матеріалів для працівників ЗМІ за допомогою вибору тем та ключових слів, централізоване розміщення інформації на одному ресурсі та можливість оперативно отримувати необхідний фотоконтент для новин.

Сторінка МОУ на Flickr:

https://www.flickr.com/photos/ministryofdefenceua

Телефон для контактів: +38 (050) 400–21–61

e-mail:newarmyinua@stratcomua.org

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

4 + 9 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором