Експертна служба Київського міського НДЕКЦ МВС України обновила на своєму сайті інформацію про графік та ціни відстрілу вогнепальної зброї.

Відстріл зброї проводиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 (вхід зі сторони Софійської площі) в робочі дні з 09-00 до 12-30, видача з 15-00 до 17-00 в п’ятницю з 15-00 до 16-30, понеділок вихідний.

АК 400

Зброя приймається у власника зброї при наявності паспорту громадянина України, дозволу на зброю, трьох штатних патронів (для газової зброї тільки холостих), карабіни приймаються виключно чохлах.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1098, вартість послуг, а саме відстрілювання вогнепальної зброї та огляд її технічного стану, складає:

  • газової, гладкоствольної мисливської і спортивної, стартової, вихолощеної – 73,16 грв (в.т.ч. ПДВ)*
  • несмертельної дії, переробленої з військових зразків нарізної і комбінованої мисливської та спортивної 84,42 грв (в.т.ч. ПДВ)*

*квитанції сплачуються окремо за кожну одиницю зброї

Посилання для завантаження бланків заяв і квитанцій:

Заява

Заява+квитанція 73,16

Заява+квитанція 84,42

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

5 + 3 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором