Друзі наші менші в сучасному світі іноді виконують не менш важливу роботу, ніж люди. І частіше за все, ця робота є надзвичайно небезпечною. З думкою про це конструктори компанії «Українська Броня» розробили сучасний та комфортний бронежилет для собак.

бронежилет для собак

Конструкція бронежилету «К9» розроблена таким чином, щоб його можна було швидко надягти, а в разі необхідності, навіть, переносити собаку – для цього призначені спеціальні плечові лямки та ручки. При великій площі захисту (42 кв.дм.) жилет не заважає рухатися собаці і має вагу всього 1,1 кг.

Незважаючи на те, що жилет має назву спеціального поліцейського підрозділу «К9», жилет може використовуватися не лише поліцейськими собаками, а й собаками, що знаходяться на прикордонній службі, собаками-розвідниками та навіть мисливськими собаками, бо на рівні з захистом від кулі ПМ, АПС, жилет може захистити від мисливського шроту та ікла кабана.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

3 + 9 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором