Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу ДК «Укроборонпром» спільно з американською компанією Aeroscraft вироблятимуть стрілецьку зброю за стандартами НАТО в Україні. Першим проектом стане М16.

Такі домовленості є результатом підписаного Меморандуму про співпрацю між двома компаніям. Про це заявили на прес-конференції Заступник Генерального директора з авіабудування та виробництва ДК «Укроборонпром» Володимир Коробов, засновник компанії Aeroscraft Ігор Пастернак та очільник ДП «Укроборонсервіс» Сергій Микитюк.

«Першою зброєю, що за пілотним проектом буде виготовлена в Україні стане автоматична гвинтівка М16 моделі WAC47. Виготовлення зброї за стандартом НАТО є важливою частиною розвитку та реформування українського ОПК», – повідомив Сергій Микитюк.

Заступник очільника ДК «Укроборонпром» Володимир Коробов зазначив, що перехід на міжнародні стандарти НАТО є частиною стратегії реформування та розвитку вітчизняного ОПК. Півроку тому ми вперше її презентували, а вже сьогодні ми розпочинаємо виробництво натівської зброї для української армії.

uosaeros

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

К статье “Українська армія озброїться американською гвинтівкою M16” есть комментарии:

  1. Бред сивої кобили і розпил державних коштів.
    Не потрібна нам зараз ця гвинтівка, та й патронів до неї немає.
    Можливо в майбутньому.
    Є більш нагальні потреби в армії ніж нові штурмові гвинтівки.
    Це і снайперські гвинтівки, протитанкове озброєння, тактичні ракети, або хоча б ту ж «Вільху» запустили в серійне виробництво.

Добавить комментарий

6 + 2 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором