Flower-bullet-bouquets-social

Міністерство оборони США планує створити боєприпаси з насінням корисних рослин. Так військові навчання стануть корисними для екології, переконані військові.

Щороку американські військові проводять і витрачають сотні тисяч навчальних снарядів, від куль до 155-міліметрових артилерійських. Після навчань осколки і гільзи найчастіше залишаються лежати там, де впали. Іноді осколки зариваються глибоко в грунт. Розкладаються вони довго — часто сотні років. Деякі полімерні компоненти сучасних зарядів зберігаються і того довше. Способу знайти, зібрати і утилізувати все це сміття поки немає.

Тому міністерство оборони США планує перейти на навчальні снаряди з матеріалів, що розкладаються. Почати пропонується з калібрів від 40 до 120 мм. Технічні характеристики таких снарядів повинні точно відповідати характеристикам звичайних навчальних боєприпасів.

Корпус військових інженерів США вже представив насіння рослин, спеціально виведених для того, щоб поміщати в такі снаряди. За задумом військових чиновників насіння повинно проростати тільки через кілька місяців в землі і споживати те, що залишиться від боеприпасу. Рослини безпечні для тварин і людей.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

7 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором