Вже майже 200 тис. осіб у Польщі законно володіє зброєю для цілей, що не пов’язані із виконанням професійних обов’язків. У 2016 році власники ліцензій придбали понад 106 тис. одиниць вогнепальної зброї. Крім того, Міністерство спорту і туризму спільно з Міністерством внутрішніх справ та адміністрації, а також відомством національної оборони мають намір популяризувати стрільбу завдяки будівництву стрільбищ у кожній ґміні.

Минулий рік став у Польщі рекордним у статистиці, що стосується вогнепальної зброї. За попередні 12 місяців поліція видала на понад 65% більше дозволів на зброю, ніж у 2015 році. У зв’язку з цим зросли також продажі зброї. Минулоріч власники ліцензій придбали понад 106 тис. одиниць зброї.

milipol-01

Згідно із інформацією «Dziennik Gazeta Prawna», зацікавлені найчастіше хочуть отримати дозвіл на мисливську зброю. У цій категорії статистика подібна і вона коливається у межах 5 тис. виданих щороку ліцензій. Зростання зацікавленості зафіксовано також серед власників спортивної зброї, яку можна заряджати бойовими набоями. За попередні 12 місяців майже 4,8 тис. осіб отримали дозволи на володіння пістолетами і автоматами для спортивного використання. Це на 70% більше, ніж у 2015 році. Великою популярністю користується також колекційна зброя. У 2016 році було видано понад 3,5 тис. ліцензій на колекційну зброю, що у два рази більше, ніж попереднього року.

Популяризацією стрілецтва у Польщі хоче зайнятися також уряд. Міністерство спорту і туризму, Міністерство внутрішніх справ та адміністрації, а також оборонне відомство планують розробити програму з популяризації стрілецтва у Польщі. Однією з її складових мала би стати розбудова мережі дешевих, загальнодоступних спортивних стрільбищ. Будівництво таких об’єктів мало би позитивно вплинути на програму формування територіальної оборони.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

5 + 3 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором