Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за контрабанду частин вогнепальної нарізної зброї. За ухвалення законопроекту №3254-Д за основу проголосували 239 депутатів при мінімально необхідних 226.

Відповідні зміни вносяться до ст. 201 Кримінального кодексу.

«Стаття 201. Контрабанда

1. Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, небезпечних, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією предметів контрабанди».

Також парламент має намір ввести аналогічне покарання за контрабанду небезпечних речовин. Під небезпечними речовинами слід розуміти хімічні, токсичні речовини та речовини біологічного походження, які несуть небезпеку для життя і здоров’я людини.

Виглядає наче нормально, але на практиці це означає, що за замовлення планки Пікатіні з «Аліекспресу» вам може загрожувати тюремне ув’язнення.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

7 + 6 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором