В США набирають популярність нарізні стволи для гладкоствольних рушниць. Так, звучить наче Старий Новий рік, проте маємо шо маємо )

Нарізні стволи, що встановлюються взамін гладких, виготовляють багато компаній, і одна з них – TarHunt. Крім цього цей виробник анонсував вихід спеціальних набоїв під назвою Schrifle. Сам виробник каже про них наступне: «No longer just a slug gun, but not quite a rifle, it’s a Schrifle», що переводиться як: «це більше не гладкоствол, але і не нарізняк, це Schrifle».

Schrifle виглядає як гібрид набою, що схожий на дуже збільшений пістолетний патрон. Використовується звичайна пластикова гільза, але куля не втоплена в неї, а стирчить назовні. Поки що Schrifle створено лише під 20-калібр, але скоро асортимент набоїв буде розширено. Вартість Schrifle приблизно на 50% вища, ніж у звичайного гладкоствольного кульового патрону.

До речі, Schrifle – має експансивну кулю, що спричиняє потужний гідроудар при попаданні в живу ціль. Як це виглядає – показано на відео:

До речі, насадка Парадокс на гладкий ствол відома ще з XIX сторіччя, але вона лише трохи підкручує кулю. А використання повноцінного нарізного ствола дозволяє використовувати великий асортимент кульових набоїв, що отримують повноцінний обертаючий момент під час пострілу. Це значно покращує кучність стрільби.

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

7 + 1 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором