Як це не дивно, але впливає, і навіть досить суттєво. Ведучий YouTube-каналу SHLowlight провів експеримент, в якому порівняв швидкість кулі при пострілі у положенні сидячі та лежачи. Різниця склала близько 6 м/с.

По словам експериментатора, у положенні лежачи середня швидкість пострілу становила 2717 FPS (Feet Per Second), що дорівнює майже 826 м/с. З тієї ж гвинтівки ті самі кулі вилітали зі швидкістю 2696 FPS – менш як 820 м/с, при пострілі сидячі. Автор відео зробив висновок, що швидкість кулі залежить від того, наскільки сильно стрілець протидіє віддачі. Таким чином, чим важчий стрілець і чим ліпше його положення при пострілі (протидія віддачі), тим більшою буде швидкість кулі. Для рядового стрільця різниця буде несуттєвою, а ось при високоточній стрільбі на великі відстані різниця може бути дуже важливою.

Детальніше про експеримент на відео

 

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

5 + 3 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором