Поліцію та солдатів завжди вчать виходи з-під обстрілу зигзагом, щоб стрільцю було важче вести прицільний вогонь по них. Співробітники американської школи стрільби вирішили на практиці перевірити цю теорію і дійшли до несподіваного висновку.

Виявилось, що найменший шанс бути підстреленим, коли бігти… прямо. Так-так, саме прямо, без поворотів та напівприсіду, що знижують вашу швидкість.

Методика тестування: стрілець стояв спиною до «цілі» на відстані 10 м. Команда на постріл давалась одночасно з початком руху «цілі». «Ціль» — чоловіки у віці від 20 до 70 років могли бігти як завгодно на свій розсуд, так, щоб стрілець, який робить два постріли, наперед не знав їх траєкторії руху.

Результати:

Біг по прямій: відсоток влучань — 52%

Біг в напівприсяді: відсоток влучать — 55%

Біг зигзагом: відсоток влучань — 54%.

При цьому автори експерименту відзначають, що саме біг по прямій був найшвидшим, що дозволяло «цілі» швидко сховатись і стрілець іноді не встигав навіть зробити другий постріл.

Один з моментів єксперименту:

Поддержите сайт, не проходите мимо рекламы:

 

Добавить комментарий

8 + 4 =


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором